Nasze inicjatywy

UNIWERSYTECKA LIGA LOGISTYKÓW

Uniwersytecka Liga Logistyków to coroczna inicjatywa członków Koła Naukowego Logistyki NKL Dialog, która zrzesza studentów z całej Polski. Konkurs skierowany jest głównie do studentów takich kierunków, jak Logistyka, Transport, Inżynieria Produkcji. Tegorocznym tematem konkursu jest „Wykorzystanie przemysłu 4.0 w łańcuchu dostaw”. Konkurs organizowany w formie online składa się z etapu eliminacji oraz etapu finałowego, podczas którego uczestnicy będą rozwiązywać case study stworzone przez firmę Amazon.

LIGA MŁODYCH LOGISTYKÓW

Liga Młodych Logistyków to konkurs dedykowany ambitnym uczniom szkół średnich o profilach logistycznych. Udział w wydarzeniu to nie tylko sprawdzian wiedzy i umiejętności, ale też okazja do skorzystania z wiedzy ekspertów branży TSL. Zeszłoroczna, jubileuszowa 10-ta edycja konkursu, była rekordowa pod względem liczby uczestników – było ich ogółem aż 516.

WIDLAK LIST

Widlak List to inicjatywa, w której nasi członkowie są zaangażowani przez wydawcę “Log4” do współpracy nad magazynem logistycznym. Naszym zadaniem jest coroczna analiza rynku wózków widłowych. To świetna okazja dla studentów, aby sprawdzić się w roli autora publikacji naukowej!

NKL x KALIT SELF IMPROVEMENT

Self Improvement to seria szkoleń wewnętrznych dedykowanych członkom Koła. Celem projektu jest pogłębianie wiedzy praktycznej poprzez wzajemną wymianę doświadczeń. Niektóre szkolenia prowadzone są również przez zaprzyjaźnione osoby z zewnątrz organizacji, jednak odbiegają one formą od klasycznych wykładów - są o wiele przyjemniejsze i ciekawsze oraz przeprowadzane w przyjaznym gronie. Projekt stanowi wartość dodaną dla członków Koła na drodze kariery, którzy czerpią doświadczenie od starszych kolegów logistyków.
 ⚙️Created by Maciej Ostrowski
© 2021 NKL DIALOG
 ⚙️Created by Maciej Ostrowski
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram